HALI YIKAMA FİRMALARI
HALI YIKAMA FİRMALARI

HALI YIKAMA FİRMALARI

 

 

 

EN İYİ HALI YIKAMA FİRMALARI

 

Halı yıkama bilgi ve beceri ister.


İstanbul KOZA halı yıkama fabrikası, bilgi ve becerisiyle değerli İstanbul halkının halı yıkama konusunda hizmetindedir.

 

HALILARINIZ SİZİN İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ?


Halılarım benim için çok önemlidir diyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Prensibimiz, KOZA halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama konusunda halılarınıza gereken önemi en yüksek düzeyde vermektir. Bu sayede değerli müşterilerimize bir kereliğine halı yıkama hizmeti vermek yerine, sürekli halı yıkama hizmeti vermek istiyoruz. Kesinlikle halı yıkama kalitemizden ve kullandığımız halı yıkama şampuanımızdan ödün vermiyoruz, ucuz kimyasallarla halı yıkama yaparak maliyet düşürmeye çalışmıyoruz, halı yıkama fiyatlarını kırarak müşteri kazanmaya çalışmıyoruz, unutmamak gerekir ki kaliteli bir halı yıkama hizmetini ucuza alamazsınız, ucuza yapılan iş emin olunki önemsiz ve kalitesiz olacaktır. Biz KOZA halı yıkama fabrikası olarak halılarınıza önem veriyoruz ve yapmış olduğumuz kaliteli ve birinci sınıf halı yıkama işlemi sayesinde, halı yıkama hizmeti verdiğimiz müşteri portföyümüz günden güne artmaktadır. Bize duyduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz. “KOZA Ekibi”

 

 

Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yogan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014