STOR & ZEBRA PERDE YIKAMA
STOR & ZEBRA PERDE YIKAMA

STOR & ZEBRA PERDE YIKAMA

 

 

 

 

HİJYENİK STOR & ZEBRA PERDE YIKAMA

 

Stor perdeleriniz zebra perdelerinizin evlerinize ve kullanıldıkları diğer alanlara estetik ve asil bir görünüm kazandıran aksesuarlardandır. Son yıllarda en çok kullanılan perde modelleri haline gelen stor perde ve zebra perde çeşitleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır ve yaşadığımız alanları süslemektedirler. Ancak bu perdelerin temizliği evlerde sağlanamadığı için profesyonel stor perde yıkama firmaları tarafından gerekli özen ve aşamalar gösterilerek sizlere sunulmaktadır.

 

 

Stor Perde Yıkama Bilinmesi Gerekenler

 


İlk olarak her ürün özeldir ve özel tekniklerle yıkama şekilleri sağlanmaktadır.
Her perde türüne uygun yıkama şampuanı ve leke çıkarıcı ürünler kullanılabilir perdeleriniz sadece yapılarına uygun olan perde yıkama ürünleri ile temizlenmelidir. Aksi takdirde perdeleriniz çok çabuk yıpranabilir ve estetik görünümleri bozularak yıpranmış bir şekilde kullanımınıza sunulabilirler.
Stor perde yıkama firmalarına has ve bu sektörde başarılı hizmet verebilecek kapasiteye sahip personel bulundurulmalıdır ve sizlere bu kişiler a’dan z’ye stor perde hakkında bilgi verebilecek yapıda kişilerden oluşmalıdır.

 


Stor perdeleriniz çok zarif ürünlerdir ancak çok da çabuk zarar görebilirler bu nedenle sizler perdelerinizde gereken özeni gösterebilecek yapıda firmalardan hizmet olarak perdelerinizin yıpranmadan temizlenmeli sağlamalısınız.

 


Son olarak da servis imkânı ile sizlerden alınıp yine sizlere teslim edilen stor ve zebra perdelerin üzüm montaj işlemleri de ustalık gerektirdiği için firma personeli tarafından gerçekleştirilmeli ve sizlere el sürmeden stor perde ve zebra perde temizliği sağlanmalıdır.

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014